Nawigacja

Nazwa użytkownika

W końcu nowe moduły do my.oodo.pl

W tym tygodniu zakończyłem najważniejsze prace nad nowymi modułami do narzędzia https://my.oodo.pl Jak już zapowiadałem będzie to moduł generowania klauzul informacyjnych, wraz z modułem integracyjnym do własnej strony internetowej. Wygenerowaną klauzulę będzie można po prostu wkleić do swojego (autoryzowanego w oparciu o metody CORS) serwisu za pomocą krótkiego kodu html/js.

Przez ostatnie 2 lata tworzenia narzędzia nauczyłem się masy fajnych rzeczy związanych z programowaniem w js/php. To bardzo fajny okres doświadczeń. I muszę powiedzieć, że nadal potrafię oddać się tej pracy w 200% i mnie to fascynuje! Czasami potrafię siedzieć i pracować po kilkanaście godzin z rzędu. Nie ukrywam też, że wolność, którą daje też praca dla siebie wykorzystuję czasami do podjęcia decyzji, że w danym tygodniu w ogóle nie pracuję! :)

Wracając do my.oodo.pl Narzędzie nadal jest i będzie darmowe. Dla użytkowników, którzy zarejestrują się już dziś przewidziałem bardzo atrakcyjne warunki korzystania po wprowadzeniu opcji płatnej. Dla osób które zaangażują się w tworzenie w postaci zgłaszania błędów, propozycji nowych/zmienionych funkcjonalności przewiduję jeszcze lepsze warunki! A dla tych wszystkich, którzy zechcą w przyszłości skorzystać z płatnej wersji - końcowa cena, po wprowadzeniu opcji płatnej, na pewno będzie też atrakcyjna :)